Series
Ratings
71
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 4.0