Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 2.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0