Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 1.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0