Movies
Ratings
81
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
BurningRated ★ 1.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 3.0
PrideRated ★ 3.5
Break Through!Rated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
I am MoreRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0