Titles you rated
My GirlRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0