Movies
Ratings
285
Perfect DaysRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.5
Your Name Engraved HereinRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5