Movies
Ratings
1093
Super Happy ForeverRated ★ 4.0
SproutRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.5
MimangRated ★ 3.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5