Series
Ratings
94- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5