Series
Ratings
83
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0