Series
Ratings
10
Voice season1Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0