Movies
Ratings
55
Han Gong-juRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 2.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
WeekendsRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0- Unstoppable MarriageRated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 3.5