Series
Ratings
50
Severance Season 2Rated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.0
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Station ElevenRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
DevsRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 5.0
The OARated ★ 5.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
It's a SinRated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 4.5