Movies
Ratings
753
UprisingRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The CourtshipRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0