Series
Ratings
209
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Wind BreakerRated ★ 3.5
LazarusRated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0- Goblin Special: The SummoningRated ★ 0.5