Series
Ratings
828
Moonlit ReunionRated ★ 3.5- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 4.0
Until We Meet AgainRated ★ 2.5
Wandee GooddayRated ★ 3.5
Love Is a PoisonRated ★ 4.0
Thunder Cloud Rain StormRated ★ 1.5
Love in the Air -Premonition of Love-Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 2.5
Unintentional Love StoryRated ★ 2.0
You Make Me DanceRated ★ 1.5
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.5
The Prisoner of BeautyRated ★ 3.5
Bokura no ShokutakuRated ★ 3.5
I Hear the SunspotRated ★ 4.5
Our YouthRated ★ 4.5
If no Sekai De Koi ga HajimaruRated ★ 4.0
The Journey to Kill YouRated ★ 4.0
Happy of the EndRated ★ 2.5