Series
Ratings
461
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
Shameless Season 11Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.0
Undead Murder FarceRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0