Movies
Ratings
25
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Meet the RobinsonsRated ★ 1.0
King KongRated ★ 1.0
Toy Story 2Rated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0