Series
Ratings
114
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5