Movies
Ratings
302
RamsRated ★ 4.0
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 3.5
AlpinistRated ★ 3.5
120 Beats Per MinuteRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 0.5
Matangi / Maya / M.I.A.Rated ★ 3.5
A Dog's Way HomeRated ★ 2.0
Daft Punk UnchainedRated ★ 3.0
Side by SideRated ★ 3.5
The Salt of the EarthRated ★ 3.0
Making Waves The Art of Cinematic SoundRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Mario Botta. The Space BeyondRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5