Movies
Ratings
281
OkjaRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0