Movies
Ratings
761
ShopliftersRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
BrazilRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
In the AislesRated ★ 3.5