Titles you rated
Dynasty: The MurdochsRated ★ 3.0
Reality Check: Inside America's Next Top ModelRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
PluribusRated ★ 3.5- Verified Stand-UpRated ★ 3.5
The Principles of PleasureRated ★ 3.0
BootsRated ★ 3.0
Love & DeathRated ★ 2.0- Queer as Folk Season 5Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 3.5
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 3.0
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 3.0
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 1.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Apple Cider VinegarRated ★ 2.0