Titles you rated
Man Vs BabyRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5