Series
Ratings
80
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5