Series
Ratings
72
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5