Movies
Ratings
585
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
SingRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
One Perfect DayRated ★ 4.0