Movies
Ratings
1182
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
KagemushaRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0