Series
Ratings
47
The 8 ShowRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Birthcare CenterRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
LiveRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
TravelersRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.0