Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0