Series
Ratings
126
The SopranosRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.0
MaidsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Code Black Season 1Rated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 2.0
Be PositiveRated ★ 2.0- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 1.5
- Deux YeojaRated ★ 1.5
- 다큐프라임 - 말하기의 다른 방법Rated ★ 2.5
New AmsterdamRated ★ 2.0
LookingRated ★ 1.0- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 4.0
YoungerRated ★ 2.5
EntourageRated ★ 3.0- The Big CRated ★ 4.0
The Big CRated ★ 4.5- Should I Eat Meat?Rated ★ 3.5
- The Big CRated ★ 3.0