Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5