Movies
Ratings
259
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
JackRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0
ChaplinRated ★ 5.0
SerenityRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 5.0
HesherRated ★ 4.0
LawlessRated ★ 4.0- PapaRated ★ 5.0
The ParadeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0