Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
October FactionRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Spinning OutRated ★ 2.5
AresRated ★ 4.5
YouRated ★ 5.0
YouRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0