Movies
Ratings
206
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
Sydney WhiteRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 2.5