Movies
Ratings
385
CocoRated ★ 3.5
GintamaRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.5
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0