Movies
Ratings
131
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.5