Series
Ratings
210- たったひとつの恋Rated ★ 2.5
Summer Romance Shines in Rainbow ColorRated ★ 4.0- ChangeRated ★ 4.0
Money CrazyRated ★ 3.0
素直になれなくてRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
Last FriendsRated ★ 2.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5
JinRated ★ 4.0- 그것은 갑자기 폭풍처럼Rated ★ 3.5
- RESCUE - 특별고도구조대Rated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 3.5
JoteiRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Innocent LoveRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- 婚カツ!Rated ★ 4.0