Series
Ratings
99- ItRated ★ 2.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
Ash vs Evil Dead Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
RevolutionRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- Louie Season 5Rated ★ 4.0
- Louie Season 4Rated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 2.5
Burn NoticeRated ★ 2.0- Louie Season 3Rated ★ 4.0
- Louie Season 2Rated ★ 4.0
- Louie Season 1Rated ★ 4.0
Burn NoticeRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 1.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 2.0