Series
Ratings
138
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.5
LipstickRated ★ 4.0
GirlbossRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0