Movies
Ratings
268
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
LeviathanRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
A Summer's TaleRated ★ 4.0
The Wolf's CallRated ★ 4.0
8½Rated ★ 1.0
Still WalkingRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5