Movies
Ratings
454
CoherenceRated ★ 0.5
VenomRated ★ 0.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 0.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Pet SemataryRated ★ 0.5
UnbreakableRated ★ 1.5
SplitRated ★ 0.5
GlassRated ★ 0.5
The KingRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 0.5
John WickRated ★ 0.5
SolarisRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.5
Secrets & LiesRated ★ 4.5
Another YearRated ★ 4.5
Taking WoodstockRated ★ 0.5
LifeRated ★ 0.5
Donnie DarkoRated ★ 0.5
Behind the CandelabraRated ★ 2.0