Series
Ratings
258
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 3.5
Tojima Tanzaburo Wants to Be a Masked RiderRated ★ 3.5
Gravity Falls Season 2Rated ★ 4.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Oblivion BatteryRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
GachiakutaRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- Boukyaku BatteryRated ★ 3.5
RikuohRated ★ 3.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
SakiRated ★ 3.5
Prison SchoolRated ★ 3.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0