Titles you rated
Yuri!!! on IceRated ★ 4.0
No. 6Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
The Locked Room MurdersRated ★ 3.0
Minami-keRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 3.0
Kokoro ConnectRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 2.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 4.5