Titles you rated
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0- Grandmother’s CakeRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 5.0
School Days with a PigRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0