Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Eminence in ShadowRated ★ 3.0
The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another WorldRated ★ 2.5
OverlordRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0