Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Queen of VillainsRated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0