Movies
Ratings
85
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0- So Long, See You TomorrowRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0