Series
Ratings
106
BridgertonRated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0- CasheroRated ★ 0.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Shark: The StormRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.5