Series
Ratings
57- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The Sandman Season 2Rated ★ 2.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 3.5- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.5
The ChairRated ★ 2.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Atlanta Season 4Rated ★ 5.0
Atlanta Season 3Rated ★ 5.0
Atlanta Season 2Rated ★ 5.0
Atlanta Season 1Rated ★ 5.0