Movies
Ratings
683
The WifeRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0